Batman'da Saç Ekimi ve Tedavileri Larissa'yla Saç Dökülmelerine Son!

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Medikal Saç Ekimi Larissa'da!

Saç ekimi; başın arka kısmından iki kulak arası bölgeden,
cilt altından dökülmeme genetiğine sahip saç köklerinin alınıp, ön taraftaki bölgelerin cilt altına transferinin yapılmasıdır.

FUE

Saç ekiminde son teknolojiler!

FUE tekniğinde saç köklerinin alınacağı bölgede ameliyattan hemen önce saçların çok kısa kesilmesi gerekmektedir. Bir motora bağlı 0,7 – 0,9 mm çaplı yuvarlak bir bisturi, bir kulağın üzerinden başlayıp ense üzerinden geçen ve diğer kulağın üzerine kadar uzanabilen bölgeden çok sayıda mikrogreft çıkarır. Alınan bu mikrogreftler mikroskop altında tiplerine göre gruplandırılır, ekime hazır hale getirilir. Üzerinde 1, 2 veya 3 saç kökü bulunan bu ''mikrogreft''ler, saçsız alanda yine lokal anestezi altında açılan çok küçük yarıklar içine belli bir metod ile yerleştirilir. Bu metod hem saçların çıkış yönünü ayarlamayı hem de eldeki mevcut saç kökü sayısını en ideal şekilde yerleştirmeyi amaçlar. Bu, saçlar uzadığında oluşacak görüntünün çok doğal ve estetik görünmesi için kaçınılmazdır.

FUE
Saç PRP

Saç PRP

Saç Dökülmelerine Son!

PRP; büyüme faktörleri ve besleyici proteinler içerir. Cilt ve saç diplerine enjekte edildiğinde bu maddeler cildin ve saçın toparlanmasını, canlanmasını ve yenilenmesini sağlar.

Saç Mezoterapisi

Saçınız Tazelensin!

Saç mezoterapisi son yıllarda saçların dökülmesini engellemek için tercih edilen en etkili yöntemlerden birisidir. Yöntem temelde kişilerin zayıflayan kafa derileri içerisine enjekte edilen besleyici maddelerle, saç derisinin tekrar eski sağlıklı haline dönüştürülmesini amaçlar.

Saç Mezoterapisi